HairShop.mk

GRAY SHAMPOO 250ml

700.00 ден

Шампон за оптимално одржување на седа коса.

Категорија: , таг

Опис

Оптимално одржување на седа коса.
Шампонот содржи балансирачки агенси кои ги отстрануваат жолтите нијанси. Хидролизираниот млечен протеин овозможува кондиционирање на косата и на тој начин го спречува сушењето што се случај кај седата коса. Исто така овозможува оптимално ниво на хидратација.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.