HairShop.mk

GROOMING CREAM 85gr

990.00 ден

Силно зацврстување со висок сјај.

Категорија: , таг

Опис

Силно зацврстување со висок сјај.
Се употребува за да се добие рамен, залижан изглед или да се ублажи природно виткана или брановидна коса со кондиционирачките елементи како што е алое вера. Одбива влага со што го зачувува стајлингот и дава цврстина и сјај на косата.
Се нанесува мала количина рамномерно со дланките на влажна или сува коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.