HairShop.mk

GROOMING SPRAY 250ml

950.00 ден

Спреј за завршна доработка на стилизирањето.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за завршна доработка на стилизирањето.
Се користи на влажна коса пред обликување или кога косата е сува за да се одржи саканиот стајлинг. Одличен за седа коса или потенка коса склона на наелектризирање. Ова е производ кој што колку повеќе се употребува, толку подобро ја зацврстува косата. Grooming Spray се измива лесно и не остава леплив талог.
Се нанесува на влажна или сува коса. Се чешла косата по желба за помек и природен изглед.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.