HairShop.mk

HAIR CONDITIONER SPRAY IMEL 300ml

650.00 ден

Спреј кондиционер за коса, збогатен со протеини од пченица и свила и сок од алое вера.

Категорија: , таг

Опис

Комбинацијата на протеини од пченица и свила ја регенерираат косата и го штитат влакното од split edns ефект, притоа давајќи волумен и сјај на косата. Косата ја омекнува, го олеснува нејзиното расчешлување и го остранува статичкиот електрицитет. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.