HairShop.mk

HAIR MASK BALANCE 1000ml

550.00 ден

Маска за внатрешно реконструирање на косата после боење.

Категорија: , таг

Опис

Маска за после боење на косата со зелен и црн чај.
Внатрешно ја реконструира  сувата, оштетена и кршлива коса, ја штити коосата од штети предизвикани од хемиски третмани, одржувајќи ја здрава и витална.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.