HairShop.mk

Hasty Too-Smoothing balm 100ml

970.00 ден

Smoothing balm 100ml – Крема за измазнување на коса

Категорија: , таг

Опис

Го олеснува стилизирањето на косата и ја скротува “бунтовната” коса. Ја прави косата мека на допир, полна со сјај, мазна и уредна. Овозможува ефикасна термичка заштита.

Начин на употреба: Се нанесува мала количина од кремата на потсушена коса по должина на целото влакно и врвовите, потоа се расчешлува и се стилизира или фенира косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.