HairShop.mk

HASTY TOO VOLUME SPRAY 200ml

820.00 ден

Спреј за волумен на тенка и млитава коса.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за волумен на тенка и млитава коса.
Го јакне коренот со тоа што формира отпорен, заштитен и еластичен слој околу влакното, и ја прави косата мека и полна со сјај.
Се нанесува на влажна коса со директно прскање на коренот. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.