HairShop.mk

HEAVY HOLD POMADE 85gr

990.00 ден

Помага базирана на вода која обезбедува силно зацврстување и висок сјај.

Категорија: , таг

Опис

Висок степен на зацврстување со висок сјај.
Помага базирана на вода која обезбедува силно зацврстување и висок сјај. Одлична е за кадрава или права коса и обезбедува модерна, флексибилна алтернатива за стајлинг геловите. Обезбедува огромен сјај и флексибилна цврстина.
Се нанесува мала количина на влажна или сува коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.