HairShop.mk

Hydra Star Hydrating Mask 500ml

490.00 ден

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml

Категорија: , таг

Опис

Маска за интензивно навлажнување на сувата коса 500ml

Хидратантна маска со органско италијанско маслиново масло и протеини од свила. Благодарение на уникатните состојки го олеснува чешлањето, длабоко ја навлажнува косата, им дава сјај и здрав негуван изглед. Протеините од свила придонесуваат за реставрација на оштетените области, ја измазнуваат и полираат површината на косата. Не се потешки.

  • Примена: Нанесете на чиста влажна коса по целата должина. Оставете 5-10 минути, а потоа исплакнете со топла вода.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.