HairShop.mk

ICE CREAM BALANCE SHAMPOO (1000ml)

1,090.00 ден

Шампон за регулирање на себореа за мрсна коса и скалп.

Категорија: , таг

Опис

Содржи екстракт од бреза, маслиново масло и глуварче и има ефикасно дејство на чистење со што го балансира прекумерното лачење на себореа на скалпот.
Исто така делува смирувачки.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.