HairShop.mk

ICE CREAM BI-PHASE BLONDE CONDITIONER 200ml

630.00 ден

Двофазен кондиционер кој ја регенерира косата и истовремено ги неутрализира несаканите жолти тонови.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен кондиционер кој е развиен за да се уништи и негува над стресната и порозна структура на косата, особено руса коса.
Формулиран со виолетови микто-пигменти, нивната специфична функција е да ги неутрализираат жолтите тонови, да осветлуваат русокоси тонови и да ги регенерираат истите. Совршен за интензивирање на контрастот на бојата, за враќање на контролата
на косата. Ја остава со неверојатен сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.