HairShop.mk

ICE CREAM BLONDE PERFECT CREAM 100ml

630.00 ден

Идеален крем за плава, бланширана или шатирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален крем за плава, бланширана или шатирана коса.
Специјалната формула збогатена со колаген и виолетови микро-пигменти,  го финализира третманот, ја запечатува ја кутикулата и ја враќа pH рамнотежата на косата. Овој крем ја храни, ја осветлува руста боја и ја остава без несакани жолти рефлекси. Врши длабоко смирување и сјајно дејство и ги елеминира мирисите поврзани со хемиските третмани.
Се нанесува после боење или бланширање по целата должина на косата, се остава да делува 5-7 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.