HairShop.mk

ICE CREAM COLOR MASK 500ml

590.00 ден

Маска за обоена и бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за обоена и бланширана коса.
Збогатена со млечни протеини и витамин Е, ја негуваат, навлажнуваат и хранат оштетената и сува коса.
Идеална маска која помага во одржувањето на интензитетот на козметичките бои и го враќа сјајот на истите. Со пријатна овошна арома.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.