HairShop.mk

ICE CREAM COLOR PERFECT CONDITIONER 300ml

590.00 ден

Кондиционер за коса кој ефективно ја расчешлува, потхранува и ги затвара кутикулите на обоеното влакно со што го продолжува времетаењето на бојата на косата.

Категорија: , таг

Опис

Ефективно расчешлува, потхранува и ги затвара кутикулите на обоеното влакно, исто така ја прави свиленкаста, лесна за стилизирање и сјајна без да ја натежне.
Новата кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин ја штити, ја засилува и зацврстува козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.