HairShop.mk

ICE CREAM COLOR PERFECT CREAM 100ml

630.00 ден

Одличен концентриран крем за обоена коса кој ги подобрува перформансите на козметичката боја за 20%.

Категорија: , таг

Опис

Одличен концентриран крем за обоена коса кој ги подобрува перформансите на козметичката боја за 20%.
Содржи нова кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин.
Кристализира и ги запечатува кутикулите со што го продолжува времетраењето и интензитетот на бојата на косата. Ја остава косата мека, свиленкаста и полна со сјај.
После боење се нанесува на целата должина на косата, се остава 2-3 минути да делува, се расчешлува и се плакне.
Се продолжува со миење со шампон и маска.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.