HairShop.mk

ICE CREAM COLOR PERFECT SERUM 100ml

1,250.00 ден

Совршен серум за обоена коса, збогатен со злато, дијамант и рубин.

Категорија: , таг

Опис

Совршен серум за обоена коса, збогатен со злато, дијамант и рубин.
Ја обвиткува косата со заштитен филм анти-избледување, кој ја штити бојата од губење на интензитетот и го продолжува времетраењето на бојата на косата.
Неговата специјална акција ја осветлува и дисциплинира обоената коса, што ја прави веднаш посјајна, мека и свиленкаста без да ја мрси и без да ја натежне.
Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса и се стилизира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.