HairShop.mk

ICE CREAM COLOR PERFECT SHAMPOO 1000ml

1,090.00 ден

Шампон за заштита на обоена коса.

Категорија: , таг

Опис

Совршен шампон за обоена коса.
Неговата посебна, ултра нежна формула без сулфати и парабени, ефикасно ја чисти и храни, давајќи и итна хидратација, мекост и сјај без да ја натежне косата.
Новата кристализирачка хроматска програма, збогатена со злато, дијамант и рубин ја штити, ја засилува и зацврстува козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.