HairShop.mk

ICE CREAM COLOR SHAMPOO 1000ml

1,090.00 ден

Шампон за обоена или бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обоена или бланширана коса.
Анти-оксидирачкото дејство на витаминот Е во својата формула помага во одржувањето на козметичките бои, додека екстрактот од мед ја храни оштетената и сува коса.
Со пријатна арома на карамел.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.