HairShop.mk

ICE CREAM CURLY PLUS CURL ONE 15 in 1 – 200ml

980.00 ден

Curl One 15 in 1 е млеко кое ја дефинира и негува кадравата коса.

Категорија: , таг

Опис

Curl One создава совршена рамнотежа помеѓу контролата и дефинирањето на кадриците, за поприроден резултат. Ја прави косата еластична, ги ревитализира и одржува кадриците со извондреден траен сјај. Екстрактот од Моринга и мед штити и ги храни влакната на косата за дефинирана, мека и свиленкаста завршница.
Придобивки од Curl One 15 in 1:
Дефинира и ги одвојува кадриците,
Елиминира и спречува поделени краеви,
Ефективно дејствува против разлетување на косата,
Ја негува, хидрира, омекнува и ја контролира косата,
Ги остава кадриците мазни, еластични и дефинирани,
Се бори против влажноста и ефектот на анти-загадување.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.