HairShop.mk

ICE CREAM CURLY PLUS MASK (1000ml)

1,090.00 ден

Маска за кадрава, таласеста и ондулирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска збогатена со моринга екстракт, ја прави косата лесна за расчешлување, го елеминира прекршувањето и ги истакнува кадриците.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир,  се остава да делува 3-5 минути, се расчешлува и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.