HairShop.mk

ICE CREAM CURLY PLUS SHAMPOO (300ml)

590.00 ден

Шампон за кадрава, таласеста и ондулирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Неговата специфична формула која изобилува со млеко од гарденија и пантенол ја враќа еластичноста и влажноста на влакното и делува на создавање на правилни локни.
Протеините од свила формираат заштитен тенок слој околу влакното и му даваат извондреден сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.