HairShop.mk

ICE CREAM DAILY SHAMPOO (1000ml)

1,090.00 ден

Шампон за секојдневна употреба.

Категорија: , таг

Опис

Професионален продукт за регенерирање и ревитализација на структурата на косата со балансирана Ph вредност и пријатна свежа арома од портокал.
Идеален за секојдневна употреба, после спортување, фитнес или пливање, идеален за коса и за тело.
Активни состојки:
Церамид,
Пантенол и
Протеини од свила.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.