HairShop.mk

ICE CREAM DRY-T MANGO FLUID STAR 60ml

600.00 ден

Течни кристали кои спречуваат создавање на расцветани врвови, а истовремено ја прават косата сјајна и свиленкаста.

Категорија: , таг

Опис

Идеален продукт за сува и фарбана коса.
Ја храни и хидрира косата, ја прави да биде полна со сјај и полесна за обликување. Со своето зајакнувачко и заштитничко дејство, ја негува косата и го спречува процесот на расцветување на врвовите. Збогатен со ленено масло.
За третирање на расцветаните врвови се нанесува на сува коса, а за превенција се нанесува на влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.