HairShop.mk

ICE CREAM DRY-T MASK 500ml

590.00 ден

Маска за сува и третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Има хранливо дејство и ја штити косата со што допринесува косата полесно да се чешла и  да биде полна со сјај.
Одлично помага во расчешлување на косата, ја прави мека и витална.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, се расчешлува и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.