HairShop.mk

ICE CREAM ENERGY LOTION (125ml)

990.00 ден

Енергетски лосион кој спречува опаѓање на косата.

Категорија: , таг

Опис

Лосион против опаѓање на косата.
Енергетски лосион кој ја зајакнува косата и го спречува опаѓањето на истата.
Протеините соја и олиго- елементите со својата формула го негуваат скалпот и вршат стимулирачко дејство, додека екстрактите од коприва и рузманир имаат акција на ребалансирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.