HairShop.mk

ICE CREAM ENERGY LOTION (12x10ml)

1,300.00 ден

Енергетски лосион- ампули кои го зајакнуваат влакното и спречуваат опаѓање на косата.

Категорија: , таг

Опис

Лосион- ампули против опаѓање на косата.
Енергетски лосион- ампули кои ја зајакнуваат косата и го спречуваат опаѓањето на истата.
Протеините соја и олиго- елементите со својата формула го негуваат скалпот и вршат стимулирачко дејство, додека екстрактите од коприва и рузманир имаат акција на ребалансирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.