HairShop.mk

ICE CREAM ENERGY SHAMPOO (300ml)

590.00 ден

Шампон кој го спречува опаѓањето на косата.

Категорија: , таг

Опис

Со екстракти од капсикум (црвено луто пиперче) и олиго-елементи. Со своето енергетско дејство ја зацврстува, чисти и ревитализира кожата на темето.
Ја зајакнува косата и го спречува опаѓањето на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.