HairShop.mk

ICE CREAM HAIR LIFT AGE ONE 15 IN 1 – 150ml

900.00 ден

Age one 15 in 1 спреј за обнова на хемиски третирана и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Синергија од колаген,соја, житни аминокиселини и коензим q10 ја обновува оштетената коса од интензивни хемиски тремани.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук овозможува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се попрскува на целата должина и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.