HairShop.mk

ICE CREAM HAIR LIFT CONDITIONER 300ml

590.00 ден

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години.

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години. Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук овозможува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена коса со широк чешел по целата должина на косата, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.