HairShop.mk

ICE CREAM HAIR LIFT SERUM 100ml

1,250.00 ден

Регенерирачки серум за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки серум за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, Еластинот обезбедува природно тело, Сафир микро-кристалите имаат антиоксидативни својства и маслото од памук овозможува заштита од надворешни штетни влијанија и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса, и се продолжува со стилизирање. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.