HairShop.mk

ICE CREAM HAIR LIFT SHAMPOO (1000ml)

1,090.00 ден

Регенерирачки шампон за зрела, порозна и третирана коса за жени.
Идеален за жени над 35 години.

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки шампон за зрела, порозна и третирана коса. Идеален  за жени над 35 години. На косата и дава ревитализиран младешки изглед и и дава густина и сјај.
Го враќа природниот изглед на косата и таа сјае после првото нанесување.
Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед на косата, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук обезбедува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.