HairShop.mk

ICE CREAM KARYN DEEP SHINE SHAMPOO 300ml

590.00 ден

Шампон за обнова и хидратација на сува, оштетена и хемиски третирана коса без сулфати, силикони и парабени.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за обнова и хидратација на сува, оштетена и хемиски третирана коса без сулфати, силикони и парабени.
Иновативна формула која содржи посебен најсовремен сурфактант, ефикасно ја чисти косата и создава пријатна, мека и компактна пена со високо козметички резултат, кој е исклучително нежен за косата и скалпот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.