HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN BE-PHASE CONDITIONER (200ml)

750.00 ден

Двофазен кондиционер во спреј за сува, прекршена и хемиски третирана коса збогатен со кератин и свилени протеини.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за коса која е сува, прекршена и хемиски третирана.
Го расчешлува, обновува и хидрира влакното. Збогатен со кератин и свилени протеини, ја елеминира прекршеноста и ја штити бојата на косата, а истовремено ја прави витална и јака.
Се попрскува на измиена и просушена коса со пешкир по целата должина на косата. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.