HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN OIL ELIXIR 200ml

870.00 ден

Еликсир масло со кератин и макадамија кое ја потхранува и омекнува косата.

Категорија: , таг

Опис

Еликсир со кератин и макадамија масло кој ја потхранува и омекнува косата.
Ефикасно дејствува за расчешлување, и ја остава косата недприродно мека и брилијантно сјајна, дури и најтврдокорната коса.
После шампонирањето косата се суши со пешкир и се нанесува еликсирот по должината на влакното и врвовите, се остава да делува 2-3 минути, се расчешлува и се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.