HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN ONE SPRAY (200ml)

870.00 ден

Keratin One 15 in 1 спреј за боена, прекршена, сува и хемиски третирана и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Благодарение на дејството на кератинот е идеален за боена, третирана и прекршена коса. Врши нежно реструктуирање и делува во синергија со церамидите и екстракт од бамбус.
Сончевиот филтер спречува создавање на слободни радикали, и го продолжува сјајот на козметичките бои.
Се распрскува рамномерно на измиена и просушена коса со пешкир по целата должина. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.