HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING DRY SHAMPOO (200ml)

840.00 ден

Шампон со кератин за суво миење на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со кератин кој го чисти скалпот и косата со апсорпција на вишокот себум без да ја натежне косата. Носи непосреден тон и јачина на основата, оставајќи ја светла и сјајна.
Се прска на сува коса, се остава 1 минута и се чешла. Се протресува пред употреба.
Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.