HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING LOTION (12x11ml)

1,500.00 ден

Кератински ампули со интензивно реструктуирачко дејство за сува, прекршена и третирана коса, збогатени со микро кератински молекули.

Категорија: , таг

Опис

Кератински ампули со интензивно реструктуирачко дејство.
Ампули за сува, прекршена и третирана коса, збогатени со микро кератински молекули кои директно продираат во структурата на влакното и овозможуваат цврстина и отпорност на косата,ја хранат и ја одржуваат компактна, здрава и витална.
Се нанесува на мокра коса по цела должина на косата, се остава да делува 5 минути, потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.