HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING MASK (1000ml)

1,220.00 ден

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно дејствува за расчешлување на косата, ги контролира кадриците и ја остава косата мека.
Има длабинско реструктуивно дејство за враќање на сјајот, јачината и тонот на косата.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.