HairShop.mk

ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING SHAMPOO (1000ml)

1,100.00 ден

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно длабински ја чисти косата и со тоа делува реструктуирачки на влакното и го хидрира и негува.
Ги контролира кадриците и ја остава косата неверојатно брилијантна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.