HairShop.mk

ICE CREAM LEAVE-IN CONDITIONER 300ml

590.00 ден

Хранлив балзам за сува, кадрава, фарбана и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за сува, кадрава и фарбана коса, како и за хемиски третирана коса.
Формулата содржи екстракт од сончоглед кој има длабоко хидрантно, интензивно хранливо, регенеративно и анти-оксидирачко дејство. Ја прави косата мека, полна со сјај и лесна за стилизирање.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.