HairShop.mk

ICE CREAM LIGHT BLUE CONDITIONER 1000ml

1,090.00 ден

Маска за спречување на портокалов сјај кај бланширана и седа коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален кондиционер за расчешлување на косата, кој ја потхранува а воедно и го неутрализира несаканиот портокалов одсјај.
Се користи и да се поврати сјајот на седата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.