HairShop.mk

ICE CREAM LIGHT BLUE SHAMPOO 300ml

650.00 ден

Шампон за спречување на портокалов сјај кај бланширана и седа коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален шампон кој  ја чисти, ја потхранува косата и го неутрализира несаканиот портокалов одсјај.
Се користи и за враќање на сјајот на седата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.