HairShop.mk

ICE CREAM LISS PERFECT MASK 1000ml

1,090.00 ден

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.

Категорија: , таг

Опис

Маска на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.
Ја прави косата лесна за расчешлување, ја потхранува длабински и ја прави лесна за исправање, го елеминира прекршувањето, делува антистатично и ја штити косата од надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата свиленкаста, дисциплинирана и сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.