HairShop.mk

ICE CREAM LISS PERFECT SHAMPOO 1000ml

1,090.00 ден

Шампон на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.

Категорија: , таг

Опис

Шампон на база на кавијар, млеко од гарденија и шеа путер.
Чисти, потранува и ја дисциплинира косата оставајќи ја мека и сјајна, исто така го елеминира прекршувањето и ја прави лесна за исправање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.