HairShop.mk

ICE CREAM NO-YELLOW KIT

1,090.00 ден

Комплет од No yellow Шампон 300ml и No yellow Маска 300ml, кои спречуваат појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Комплет од No yellow Шампон 300ml и No yellow Маска 300ml, кои спречуваат појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.
Содржат протеини од свила и екстракт од пресувано грозје кое ги неутрализира жолтите нијанси на боите со златно-плав ефект, на осветлените прамени, на бланширана и седа коса. Идеални и за враќање на сјајот кај седата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.