HairShop.mk

ICE CREAM NO-YELLOW MASK 300ml

690.00 ден

Маска која спречува појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска коа спречува на појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.
Содржи протеини од свила и екстракти од пресувано грозје кое ги намалува несаканите жолти  нијанси на боите со златно-плав ефект или пак на осветлените прамени и бланширана коса. Идеална и за враќање на сјајот на седата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.