HairShop.mk

ICE CREAM NO-YELLOW SHAMPOO (1000ml)

1,090.00 ден

Шампон кој спречува појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за спречување на појава на жолти тонови кај бланширана и седа коса.
Содржи протеини од свила и екстракти од пресувано грозје кое ги намалува несаканите жолти  нијанси на боите со златно-плав ефект или пак на осветлените прамени и бланширана коса. Идеален и за враќање на сјајот на седата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.