HairShop.mk

ICE CREAM PRO-AGE CONDITIONER (200ml)

850.00 ден

Двофазен кондиционер за третирана, измачена и безживотна коса со арган.

Категорија: , таг

Опис

Делува на подобро расчешлување на косата и го храни и хидрира влакното.
Идеален производ за третирана, измачена и безживотна коса. Збогатен со масло од јојоба и сончоглед, ја враќа формата, бујноста и брилијантниот сјај на косата.
Се попрскува по целата должина и врвовите на измиена и просушена коса со пешкир, се расчешлува и не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.