HairShop.mk

ICE CREAM PRO-AGE MASK 300ml

590.00 ден

Маска со масло од арган за реструктуирање на влакното.
Идеална за третирана, измачена и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Помага при размрсување на косата, ја омекнува и помага да се намали кадравоста.
Идеален продукт за третирана, измачена и безживотна коса. Збогатена со масло од јојоба и сончоглед, маската ја храни косата, ја штити од надворешни штетни влијанија и ја прави неверојатно мека.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.