HairShop.mk

ICE CREAM PRO-AGE SHAMPOO (1000ml)

1,090.00 ден

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.
Со своето заштитно и анти-оксидирачко дејство ефикасен е за заштита од смог и надворешни штетни влијанија и е идеален за третирана, измачена и безживотна коса.
Збогатен е со масло од јојоба и сончогед и со своето дејство на ефективно чистење ја враќа јачината и сјајот на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.